DOPPIO ochutnávky a kávový catering

Hľadáte overeného kávového partnera? 

Zorganizujeme exkluzívnu ochutnávku kávy priamo vo vašej firme. Radi vám predstavíme 3 rôzne druhy kávy, aby ste si vedeli vybrať tú pravú pre vás. Starostlivosť a prípravu ochutnávky nechajte na nás.

Ochutnávka je navrhnutá pre skupinu 15 až 30 osôb.

BASIC ochutnávku kávy do firmy máte u nás zdarma.

Ak máte záujem o nové chuťové zážitky, dajte nám o sebe vedieť vo formulári nižšie a spoločne doladíme detaily. 

 

 

Organizujete podujatie, aktivitu, meeting či inú firemnú alebo verejnú akciu?

Potešte svoje chuťové poháriky s naším kávovým stánkom, ktorý putuje po rôznych podujatiach a prináša do vášho okolia vôňu čerstvo uvarenej kávy.

 Kontaktujte nás.

Naša ponuka pre Vašu akciu:

- Vysokokvalitná Káva: Ponúkame len prvotriednu výberovú kávu, alebo naše vlastné kávové zmesi, ktoré zaručuje vynikajúci zážitok pre všetkých návštevníkov vašej akcie.

- Profesionálni Baristi: Naši skúsení baristi nielenže pripravujú skvelú kávu, ale tiež sa vedia podeliť o svoje znalosti z prípravy kávy a zaujímavosti z kávového sveta. 

- Rýchla a Efektívna Obsluha: S naším tímom zvládneme rýchlo a efektívne aj veľký počet objednávok, minimalizujúc čakacie doby pre vašich hostí.

Prispôsobivé Možnosti: Ponúkame širokú škálu kávových nápojov, štandardných alebo našich "signature" nápojov, vrátane možností pre špeciálne diéty a preferencie (napr. bezlaktózové, bezkofeínové atď).

- Mobilnosť a Flexibilita: Náš kávový stánok je plne mobilný, čo nám umožňuje prispôsobiť sa akémukoľvek miestu a typu podujatia.

 

2023

Káva, čaj, čokoláda Bratislava

9.-10. novembra sa naša káva DOPPIO zúčastnila 2 dňového kávového festivalu v bratislavskej Starej tržnici. Zákazníci mohli ochutnať našu novinku Armoniu, pripravenú na novom stroji La San Marco 105TH

2023

Profesia Days Žilina

18.-19.9.2023 ste nás mohli vidieť naživo na Profesia Days v Dome odborov v Žiline. V ponuke sme mali aj vlastný online kávový kvíz

2023

UNIZA Dokorán

24.6.2023 sme boli na akcií UNIZA Dokorán v priestoroch Žilinskej univerzity. Okrem bohatého programu ste si mohli vychutnať aj našu kávičku

2023

DOD KIA

17.6.2023 prišlo niekoľko tisíc návštevníkov do areálu KIA. A naša káva DOPPIO pracovala na plné obrátky.

2024

Be Lenka

10.4.2024 sme sa zúčastnili konferencie Zaži rast v e-commerce vo firme Be Lenka.

2024

Ochutnávka kávy v SMC

17.4.2024 sme pripravili degustáciu káv pri firmu SMC v Tepličke nad Váhom.

2024

Festival inovácii 2024

25.4. sa konal Festival inovácii v Novej Synagóge a naša káva DOPPIO bola pri tom.

Máte záujem o kávový catering alebo ochutnávku kávy pre vašu firmu?