Kávový stánok

Hovorí sa, že najlepšie nápady prichádzajú pri šálke kávy, a preto sa Vám snažíme prinášať tú najlepšiu kávu až k Vám. 

Potešte svoje chuťové poháriky s naším kávovým stánkom, ktorý putuje po rôznych podujatiach a prináša do vášho okolia vôňu čerstvo uvarenej kávy.

Organizujete nejaké podujatie, aktivitu, meeting či inú firemnú alebo verejnú akciu, pri ktorej nesmie chýbať čerstvo upražená káva z nášho stánku? Kontaktujte nás.

Naša ponuka pre Vašu akciu:

- Vysokokvalitná Káva: Ponúkame len prvotriednu výberovú kávu, alebo naše vlastné kávové zmesi, ktoré zaručuje vynikajúci zážitok pre všetkých návštevníkov vašej akcie.

- Profesionálni Baristi: Naši skúsení baristi nielenže pripravujú skvelú kávu, ale tiež sa vedia podeliť o svoje znalosti z prípravy kávy a zaujímavosti z kávového sveta. 

- Rýchla a Efektívna Obsluha: S naším tímom zvládneme rýchlo a efektívne aj veľký počet objednávok, minimalizujúc čakacie doby pre vašich hostí.

Prispôsobivé Možnosti: Ponúkame širokú škálu kávových nápojov, štandardných alebo našich "signature" nápojov, vrátane možností pre špeciálne diéty a preferencie (napr. bezlaktózové, bezkofeínové atď).

- Mobilnosť a Flexibilita: Náš kávový stánok je plne mobilný, čo nám umožňuje prispôsobiť sa akémukoľvek miestu a typu podujatia.

2023

Káva, čaj, čokoláda Bratislava

9.-10. novembra sa naša káva DOPPIO zúčastnila 2 dňového kávového festivalu v bratislavskej Starej tržnici. Zákazníci mohli ochutnať našu novinku Armoniu, pripravenú na novom stroji La San Marco 105TH

Button label

2023

Profesia Days Žilina

18.-19.9.2023 ste nás mohli vidieť naživo na Profesia Days v Dome odborov v Žiline. V ponuke sme mali aj vlastný online kávový kvíz

2023

UNIZA Dokorán

24.6.2023 sme boli na akcií UNIZA Dokorán v priestoroch Žilinskej univerzity. Okrem bohatého programu ste si mohli vychutnať aj našu kávičku

2023

DoD KIA

17.6.2023 prišlo niekoľkotisíc návštevníkov do areálu KIA. A naša káva DOPPIO pracovala na plné obrátky.

Button label

Máte záujem o kávový catering?