Retailový predaj kávy

Hľadáte kávu na predaj do vášho obchodu? Je tu pre vás káva DOPPIO. 

Obohaťte regály vášho maloobchodu s našimi vynikajúcimi kávami, ktoré prinášajú nielen lahodné chute, ale aj cenovú dostupnosť. Ponúkame široký výber káv z celého sveta, pripravených pre váš maloobchodný priestor. Bez ohľadu na to, či preferujete plné trópy Južnej Ameriky alebo jemnú exotiku Afriky, naša ponuka je pripravená potešiť rôznorodosť vkusových preferencií vašich zákazníkov.

Zarábajte predajom kávy

Rozširte svoje podnikanie a zvýšte svoje zisky s našou exkluzívnou ponukou pre retailových partnerov! Ponúkame výnimočné cenové podmienky na naše zrnkové kávy, ktoré zaručene zaujmú vašich zákazníkov. Či už máte kaviareň, obchod s potravinami alebo e-shop, naša kvalitná káva priláka milovníkov kávy a zvýši vašu konkurencieschopnosť. Staňte sa súčasťou našej rastúcej siete retailových partnerov a využite príležitosť zarábať viac predajom jedného z najobľúbenejších nápojov na svete.

Prečo obchodovať s našou kávou DOPPIO?

Vždy čerstvá

Kávu vám pripravíme čerstvú pred objednávkou, s minimálnou trvanlivosťou 1 rok. Nestane sa vám, že dostanete tovar na konci dátumu spotreby.

Cenovo výhodná

Ponúkame bezkonkurenčné ceny pre retailových partnerov. Maloobchodné ceny si môžete nastaviť podľa seba s ohľadom na naše odporúčané ceny. 

Pestrý výber káv

Ponúkame naše vlastné kávové zmesi, alebo výberové kávy. Vieme vám pripraviť kávu na vaše želania a dokonca zabaliť do vlastných obalov s vašou značkou.

Aké máme podmienky?

Podmienka na získanie retailového cenníka je objednávka minimálneho množstva 10kg kávy DOPPIO . Množstvo si môžete namiešať ľubovoľne podľa vašich preferencií a požiadaviek zákazníkov. 

Oživte vašu ponuku s našou kávou DOPPIO!

Ponúkame:

  • Bezkonkurenčné ceny čerstvo praženej kávy
  • Široký výber káv z celého sveta
  • Prvotriedny servis

S flexibilným dodaním podľa vašich potrieb a schopnosťou uspokojiť akékoľvek požadované množstvá sme tu, aby sme Vám pomohli rásť.

Máte záujem o prosperitu vo svete kávy? Zanechajte nám správu a s radosťou Vám pripravíme ponuku na mieru, aby ste mohli začať zarábať na predaji kávy ešte dnes!

Zaregistrujte sa

Založte si u nás účet a nakupujte s veľkobochodnými zľavami priamo cez našu webovú stránku. Po registrácií vám skontrolujeme a aktivujeme obchodný účet.

Máte na nás otázku? Spýtajte sa